
Україна продовжує публікувати перехоплення телефонних розмов російських солдатів з території України, з рідними та близькими про ситуацію там, де вони перебувають. В одному з таких діалогів військовий зізнався, що він та його товариші не знайшли в Україні нацистів, а навпаки - самі вважають себе окупантами та фашистами, передають Патріоти України.
Можна припустити, судячи з бесіди, що солдату, який знаходиться на позиціях недалеко від Києва, зателефонував представник російської церкви. Найбільше "батюшку" цікавило, як українці ставляться до окупантів. Відеоролик телефонної розмови розмістив у YouTube радник голови МВС України Антон Геращенко. "Батюшка": Кирило, слухай, а ось ця пропаганда, що там кажуть. Як насправді? Як люди ставляться?
Військовий РФ: Ну, ми самі до себе ставимося як до фашистів, як до окупантів. Ми не праві в цьому конфлікті, це не наш конфлікт. Ми не бачимо тут нацистів. Ми розмовляємо з місцевими, вони кажуть: та ви що? Нас ніколи у житті не бомбили. Обози нам із водою, з їжею не підвозять. Російський окупант також визнає великі втрати своєї роти – 30% особового складу та знищення 12 одиниць бойової техніки. Внаслідок чого солдати склали зброю та відмовилися продовжувати військові дії.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...