
Україна продовжує публікувати перехоплення телефонних розмов російських солдатів з території України, з рідними та близькими про ситуацію там, де вони перебувають. В одному з таких діалогів військовий зізнався, що він та його товариші не знайшли в Україні нацистів, а навпаки - самі вважають себе окупантами та фашистами, передають Патріоти України.
Можна припустити, судячи з бесіди, що солдату, який знаходиться на позиціях недалеко від Києва, зателефонував представник російської церкви. Найбільше "батюшку" цікавило, як українці ставляться до окупантів. Відеоролик телефонної розмови розмістив у YouTube радник голови МВС України Антон Геращенко. "Батюшка": Кирило, слухай, а ось ця пропаганда, що там кажуть. Як насправді? Як люди ставляться?
Військовий РФ: Ну, ми самі до себе ставимося як до фашистів, як до окупантів. Ми не праві в цьому конфлікті, це не наш конфлікт. Ми не бачимо тут нацистів. Ми розмовляємо з місцевими, вони кажуть: та ви що? Нас ніколи у житті не бомбили. Обози нам із водою, з їжею не підвозять. Російський окупант також визнає великі втрати своєї роти – 30% особового складу та знищення 12 одиниць бойової техніки. Внаслідок чого солдати склали зброю та відмовилися продовжувати військові дії.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...