"Мы их у*бем": Цимбалюк жорстко відповів на заклик Коломойського до дружби з Росією (відео)

Український журналіст Роман Цимбалюк жорстко відреагував на скандальне інтерв'ю олігарха Ігоря Коломойського, в якому він закликав до примирення з Росією. У своєму Telegram-каналі Цимбалюк пояснив на особистому життєвому прикладі, чому вважає таку думку помилковою, і висловив упевненість у тому, що Україна не має жодних приводів для капітуляції, передають Патріоти України.

"У міжнародних відносинах правила дуже схожі на закон джунглів, або правила двору: хто сильніший, той і правий. У моєму дворі, де я виріс, були хлопці старші й сильніші. Я ніколи не вирізнявся видатними фізичними даними, хоча бігав швидко. Мене ніхто ніколи не ображав, навіть ті хто, був сильніший. Навіть другорічник Вася. Знаєте чому? Бо він знав: в разі чого я візьму камінь або стілець і у*бу. Можливо, в результаті бійки він би і вийшов переможцем, але ваша готовність дати відсіч сильно заспокоює противника", – пояснив свою точку зору Цимбалюк.

За його словами, точно так само закони життя працюють і у відносинах між країнами. Тому Україні не варто здаватися в боротьбі за свою незалежність тільки тому, що противник більший і сильніший.

"Ігор Валерійович говорив, що оскільки Росія сильніша, то треба повертатися під її опіку і сказати "прощавай" НАТО і Євросоюзу. Це після всіх подій, починаючи з 2014 року! Росія дійсно сильна і рішуча країна. Але вони не підуть далі, поки знатимуть, що ми їх "у*бем". Немає жодних причин для капітуляції, ми сильніші, ніж може здатися. Вася, до речі, помер через передозування багато років тому", – продовжив журналіст свою думку.

Крім того, його дуже обурив скандальний пасаж Коломойського про те, що НАТО нібито "намочать штани і побіжать за памперсами", коли побачать російські танки під Варшавою. У своєму відеоблозі на YouTube Цимбалюк також яскраво розгромив цю проросійську тезу олігарха, зачепивши й тему України.

"Ось тут я категорично не згоден. Це у нас в Україні ось ці дебільні розмови про мир. А багато наших сусідів на цю ситуацію дивляться інакше. Поляки чудово знають, що відбувається, коли між ними і Росією немає України. Наступні вони. І вони до цього активно готуються: американці продають у Польщу нові літаки, нові системи ППО. Польська армія стає однією з найсильніших у НАТО", – нагадав Коломойському журналіст.

"І знаєте, що вони робитимуть у разі спроби російських танків дістатися до Варшави? Вони їх спалюватимуть нещадно! До речі, така сама доля чекатиме на російські танки при спробі прорватися у вільну Україну", – впевнено підсумував він.

"Нафтогаз" надсилає платіжки на тисячі гривень за блакитне паливо, яке не використали: Що робити

четвер, 23 березень 2023, 7:24

"Нафтогаз" помилково надсилає платіжки на тисячі гривень навіть на ті будинки, які не підключені до газу. Це може статися через проблеми з урахуванням споживання блакитного палива. Про такий випадок написала на своїй сторінці у Facebook енергетична екс...

Чому німецькі автівки перестали бути світовим символом надійності — розслідування Deutsche Welle (відео)

четвер, 23 березень 2023, 7:15

Починаючи із середини 90-х років, якість німецьких машин почала поступово знижуватися. Цьому сприяли кілька факторів, але основною причиною є зміна пріоритетів автовиробників. . Німецькі автомобілі протягом десятиліть славилися своєю якістю й витривал...