Made in Ukraine: Російські пропаг**дони зганьбилися відео з українськими вояками

Росіяни поширюють відео, в якому хваляться міццю морського спецназу. Однак у ролику використані кадри з українськими військовими, пише у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", повідомляють Патріоти України.

"Ватрушки розганяють ролик про свій морський спецназ. Але мої друзі в ССО зараз трохи емоційно ридають, бо небрати використовували більшість кадрів із роботи 73 морського ЦСО ССО мейд ін Юкрейн", — написав він у коментарі. Користувачі висміяли пропагандистів, вказавши на їхню відмінну рису – злодійство.

"Их нравы": Російська блогерка влаштувала зйомки у білизні на тлі мечеті (відео)

четвер, 20 січень 2022, 13:30

У Москві розгорівся скандал через блогерку, яка вирішила влаштувати напівголу фотосесію на тлі соборної мечеті. Відео з місця подій опублікував Telegram-канал Shot, передають Патріоти України. На кадрах видно, як дівчина позує для фотографій навпроти м...

З архіву ПУ. "Воевать за Украину на Донбассе - грех. «ДНРовцы» – люди православные. Хорошо знаю, они приходили. Они борятся за свое дело, им бог помагает": Представник Почаївської Лаври вразив українофобством (відео)

четвер, 20 січень 2022, 13:00

На питання, кому належить Крим, чернець обережно відповів, що "усім православним". Українською вести богослужіння не можна. От такого з дитинства україномовного послушника навчають батюшки-наставники у Почаївській Лаврі на Тернопільщині. 27 липня під ч...