Мафія, звісно, брутальна, але... У Японії було заарештовано члена грізної якудзи, бо не прибрав на вулиці за собакою

Хоча відомо, що член якудзи щоранку ходить із собакою по тому самому маршруту, він заперечує пред'явлені йому звинувачення.

Як повідомляє Sora News, поліцейські в японському місті Асахікава, префектура Хоккайдо, заарештували члена якудзи за те, що він не прибрав залишені на вулиці екскременти собаки.

Одного ранку 57-річний член якудзи з найбільшого угруповання «Ямагуті-гумі» як зазвичай вигулював улюбленого собаку одного з його покійних босів. А за кілька місяців після цього чоловіка заарештували поліцейські за підозрою в тому, що він не прибрав за собакою екскременти, які вона залишила на прилеглій до житлового будинку території. За даними поліції, було зафіксовано щонайменше два такі порушення.

Хоча відомо, що член якудзи щоранку ходить із собакою по тому самому маршруту, він заперечує пред'явлені йому звинувачення. Чоловік заявив поліції, що не думає, що собака випорожнювався в цей момент і в цьому місці.

Щоб встановити, чи чоловік був обізнаний, що тварина залишила екскременти на чужій території, поліція проводить розслідування.

До речі, зараз найбільшим угрупуванням якудза з урахуванням кандидатів у його члени, як і раніше, є «Ямагуті-гумі» — у ньому числиться майже 9000 осіб. На другому місці за чисельністю розташовується «Сумієсі-кай», до якого входять 4500 якудза та кандидатів. В угрупованні «Інагава-кай» налічується 3400 учасників, включаючи кандидатів, а в «Кобі Ямагуті-гумі», яке відкололося від «Ямагуті-гумі» у 2015 році, — близько 3000 осіб.

Прогноз погоди на жовтень в Україні: Коли очікувати снігу і заморозків

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:49

Осінь все більше вступає у свої права: день став у півтора раза коротшим, ніж був у червні, коли він максимальний, тепер сонце світить менше половини доби, та й то його не завжди видно за хмарами. Поки що тримається тепла і суха погода, але будь-якої м...

З 1 жовтня водіїв штрафують за їзду без денних ходових вогнів: Що робити, якщо вони не передбачені у конструкції авто

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:33

З неділі, 1 жовтня, всі механічні транспортні засоби поза населеними пунктами мають включати денні ходові вогні. Така вимога діє до 1 травня, а у літній період правило скасовується, передають Патріоти України. Як зазначають у Головному сервісному центр...