Має дружину і чотирьох дітей: Ідентифіковано росіянина, який хизувався розбомбленими будинками українців (фото)

OSINT-дослідники ідентифікували особу ще одного російського окупанта, який брав участь у вбивствах українців. На світлинах він з гордістю позує на тлі розбомблених будинків цивільних,п ередають Патріоти України.

Як пишуть OSINT-Бджоли, окупанта звуть Максим Марченков 1988 року народження. У мирному житті вбивця підпрацьовував у Москві кранівником, але грошей, щоб забезпечити сім’ю, схоже не вистачало.

У базі боржників на Марченкову висить понад 800 тисяч рублів. Окупант має дружину і чотирьох дітей. Стверджується, що росіянин добровільно відправився на фронт убивати українців. Експерти знайшли контакти Марченкова у Whatsapp і Telegram.


В Україну мчить холодний атмосферний фронт: Синоптик розповів, де та коли зміниться погода

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:30

У більшості областей найближчими вихідними очікується літній характер погоди з малохмарним небом та високими денними температурами. Однак на заході країни пройдуть дощі та грози, а температура дещо коливатиметься. Про це попередив синоптик Ігор Кібальч...

"Трутні та дармоїди": У РФ депутат-генерал запропонував відправляти всіх безробітних росіян на фронт

п’ятниця, 22 вересень 2023, 10:44

Російська влада хоче перетворити всіх безробітних росіян на "гарматне м’ясо" для відправки на фронт, щоб заповнити свої катастрофічні втрати в Україні, передають Патріоти України. З такою ідеєю в ефірі одного з пропагандистських ток-шоу виступив депута...