Має мілітаристський сенс: УЄФА раптово зобов'язав прибрати "Героям слава" з форми збірної України

УЄФА зобов'язав прибрати з форми збірної України на Євро-2020 вітання "Героям слава". У ньому знайшли політичний контекст. Про це в УЄФА повідомили в коментарі для "РБК-Україна", передають Патріоти України.

В УЄФА заявили, що залишили без змін наявність на формі збірної України карти з Кримом, оскільки діючі кордони держави з окупованим півостровом визнані ООН, а також привітання "Слава Україні", яке було дозволено ще в 2018 році. Воно відповідає регламенту УЄФА, оскільки має загальне і неполітичне значення.

Спочатку представники організації не досліджували питання з контекстом відповідного вітання" Героям слава " детально, а після додаткової перевірки нібито виявили, що в ньому є політичний підтекст, а також історичний і мілітаристський сенс. Це порушує вимоги УЄФА щодо відстутності на формах політичних слоганів. Через це організація зажадала прибрати фразу з футболок для виступів на Євро-2020. Зазначимо, що вітання "Слава Україні - Героям слава" з 2014 року є офіційним у Збройних силах України.

Нагадаємо, що минулої неділі була представлена оновлена форма збірної України для матчів Євро-2020. Спереду на футболках зображений контур території країни, на спині написано привітання "Слава Україні", а під комірцем - "Героям слава". Ця форма викликала масове обурення чиновників Росії, яке вилилося в скаргу Російського футбольного союзу в УЄФА. Після неї, власне, УЄФА і оновило вимоги до форми української збірної.

В окупованому Дебальцевому випускний провели на вокзалі (фото)

вівторок, 22 червень 2021, 8:23

На непідконтрольній Україні території Донецької області випускники провели своє головне свято на залізничному вокзалі. Випускний пройшов в порожній залі очікування окупованого Дебальцевого. Про це розповів у своєму Telegram-каналі блогер, який пише під...

Нещасна у лікарні, попереду дорогі операції: На Черкащині мама учениці зламала хребет під час шкільних "відпрацювань" (фото)

вівторок, 22 червень 2021, 8:17

У м. Сміла Черкаської області під час ремонту в навчальному закладі серйозно постраждала мама однієї зі школярок. Молода жінка в результаті падіння з драбини зламала хребет. Попереду дорогі операції та лікування, передають Патріоти України. Про НП у шк...