Маємо - не дбаємо, а загубивши плачемо. "Весь Крим заср*ли": Мешканці півострова зажадали повернути все в Україну

У Керчі в анексованому Криму поскаржилися, що за української влади місто було набагато чистішим, тоді як захоплення Росією перетворило півострів на смітник.

Підтверджуючі скріншоти з місцевого пабліку опублікував у Twitter блогер КРЫМский бандеровец. (Щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

"Слово "Україна" вимовляти западло і страшно, тому тужать за українським мером Осадчим який ішов у комплекті з Україною. А тепер, у рідній говіні, місто нагадує типовий російський мухосранськ", – написав він.

Так, один із користувачів, який переїхав до Криму два роки тому, поділився, що не раз чув про те, як місто сяяло до російської анексії.

"Мої знайомі керчани розповідали страшну історію про те, що колись у місті правив такий градоначальник, за якого були чисті вулиці і тротуари, прибрані двори і сквери, пофарбовані бордюри. І що навіть їх мили! Що не було в місті стихійних звалищ і смітників, а офіційні чистилися і прибиралися кожного дня", – написав він.

Житель окупованої Керчі також додав, що було це лише п'ять-шість років тому, отже за української влади.

Кримчани в коментарях підтримали обговорення. "Було таке", "Було, поки бидло не наїхало", "І правда, місто було чистим", "Це правда, при Осадчому місто сяяло!", "Поверніть Осадчого!", "Чисто було. Тепер розруха", "Стан міста – смітник", – написали вони.

У США створили “найбілішу з білих фарб”, здатну супер ефективно охолоджувати будинки в спеку

субота, 17 квітень 2021, 6:50

Вчені з Університету Пердью в США створили супер білу фарбу, яка відбиває 98% енергії випромінювання сонячного світла. Про це йдеться в науковому журналі ACS Applied Materials & Interfaces, зазначають Патріоти України. . У новій фарбі в якості біл...

"Бориспіль" рветься в третє тисячоліття: Головна повітряна брама України зустрічатиме гостей сучасною автостанцією в футуристичних формах (фотофакти) :

субота, 17 квітень 2021, 5:45

В аеропорту "Бориспіль" з'явиться унікальна для України автостанція. Розробка триває, але на візуалізацією проекту можна подивитися вже зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com. Повідомляється, що термінал для прийому автобусів...