Маємо - не дбаємо, а загубивши плачемо. "Весь Крим заср*ли": Мешканці півострова зажадали повернути все в Україну

У Керчі в анексованому Криму поскаржилися, що за української влади місто було набагато чистішим, тоді як захоплення Росією перетворило півострів на смітник.

Підтверджуючі скріншоти з місцевого пабліку опублікував у Twitter блогер КРЫМский бандеровец. (Щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

"Слово "Україна" вимовляти западло і страшно, тому тужать за українським мером Осадчим який ішов у комплекті з Україною. А тепер, у рідній говіні, місто нагадує типовий російський мухосранськ", – написав він.

Так, один із користувачів, який переїхав до Криму два роки тому, поділився, що не раз чув про те, як місто сяяло до російської анексії.

"Мої знайомі керчани розповідали страшну історію про те, що колись у місті правив такий градоначальник, за якого були чисті вулиці і тротуари, прибрані двори і сквери, пофарбовані бордюри. І що навіть їх мили! Що не було в місті стихійних звалищ і смітників, а офіційні чистилися і прибиралися кожного дня", – написав він.

Житель окупованої Керчі також додав, що було це лише п'ять-шість років тому, отже за української влади.

Кримчани в коментарях підтримали обговорення. "Було таке", "Було, поки бидло не наїхало", "І правда, місто було чистим", "Це правда, при Осадчому місто сяяло!", "Поверніть Осадчого!", "Чисто було. Тепер розруха", "Стан міста – смітник", – написали вони.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...