"Воно подивилося на мене, і ми зустрілися очима": Майлі Сайрус заявила, що її переслідував НЛО

Популярна голлівудська співачка Майлі Сайрус зізналася, що бачила інопланетян і вони її переслідували. Раніше артистка не вірила в їх існування, передають Патріоти України.

Як розповіла 27-річна зірка журналу Interview, в цей момент вона була під дією наркотичного засобу. Проте, на її думку, це не відіграло ніякої ролі, адже подивитися на НЛО зупинилися й інші машини.

"Я їхала зі своїм другом через Сан-Бернардіно (місто в Каліфорнії, США. – Ред.), і мене переслідував НЛО. Я впевнена, що я це бачила. Найкраще це можна описати як летючу снігоприбиральну машину. Спереду був такий плуг, він світився жовтим. Я бачила, як він летів, і мій друг теж це бачив", – поділилася Сайрус.

Співачка також додала, що бачила істоту, яка сиділа в передній частині літаючого об'єкта. "Воно подивилося на мене, і ми зустрілися очима. І це мене вразило. Я дивилася йому в очі і не могла відвести погляд. Мене трясло близько п'яти днів", – заявила Сайрус.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...