"Мені боляче. Боляче за тотальну несправедливість": Майора ЗСУ, який критикував Зеленського, звільнили зі служби (документ)

Майора Збройних сил України Романа Ковальова, який потрапив у скандал через критику на адресу президента Володимира Зеленського, 18 червня звільнили зі служби, передають Патріоти України. Ковальов показав фото наказу про звільнення у зв'язку зі службовою невідповідністю.

За словами майора ЗСУ, він не шкодує про свої дії й написав би пост із критикою на адресу президента й командувача Сухопутних військ генерал-лейтенанта Сирського, якби міг повернути все назад.

"Я зробив те, що повинен був зробити, і ні про що не шкодую. Моя історія досить типова для армійських буднів останнього року, і тому, сподіваюся,"справа Ковальова" стане тією останньою краплею, яка переповнить чашу терпіння свідомого українського суспільства і воно нарешті почне контролювати армію не тільки у сфері техніки й озброєння, але й у питаннях прав військовослужбовців та комунікації всередині Збройних сил", – сказав військовослужбовець.

Ковальов поділився, що далі збирається через суди довести свою невинуватість, притягнути до відповідальності винних у порушенні його прав і свобод і дати поштовх до змін всередині української армії.

"Чи соромно мені за таке формулювання й чи хвилююся я за те, що ця фраза "за службовою невідповідністю" буде відтепер у моїй особистій справі офіцера? Мені за себе не соромно. Тому що повісили клеймо на невинну людину. Мені боляче. Боляче за тотальну несправедливість... Я служив сумлінно й чесно. І відстоюватиму цю правду в суді", – розповів Ковальов.

Він додав, що хотів би стати омбудсменом із військових питань, щоб "відновити справедливість" у ЗСУ. "Я хотів би використовувати досвід, набутий у цій боротьбі з бездушною системою, на благо суспільства й країни. На сьогодні я хотів би стати омбудсменом з військових питань. Саме ця посада така, що допоможе мені почати зміни в армії, особливо в питаннях відновлення справедливості в ЗСУ, якій, на жаль, зараз немає місця в армії. Також ця посада дасть мені змогу ініціювати зміни наявних пострадянських правил і положень, за якими існують Збройні сили. Тому що військовий – не раб!" – зазначив Ковальов.

Під Одесою оператор АЗС... побив себе металевим прутом, щоб інсценувати пограбування

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:13

Літній житель передмістя Одеси звернувся в поліцію та заявив, що за місцем його роботи на автозаправній станції зазнав нападу невідомих, які по-звірячому побили його і забрали з каси всі гроші, передають Патріоти України. Як повідомили у поліції, 68-рі...

З архіву ПУ. Від ГАЗ-21 "Волга" до ВАЗ-2107: У лісах Фінляндії знайшли кладовище радянських автомобілів (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:00

Звалища з радянськими автомобілями зі зрозумілих причин в основному можна виявити в пострадянських країнах. Проте, бувають і винятки. У травні 2020 року кладовище машин виробництва СРСР знайшли на півночі Європи, а саме, у Фінляндії. Приблизно з десято...