"Маю відстрочку": Помічений з організаторами "п'яних" вечірок у Києві футболіст каже, що не піде в ЗСУ

Колишній гравець тернопільської "Ниви" Магомед Мемешев, якого з повісткою сфотографували правоохоронці на місці затримання організаторів "п'яних" вечірок у Києві, заявив, що не піде до ЗСУ, передають Патріоти України.

У коментарі виданню Fanday спортсмен розповів, що піде до Територіального центру комплектування та соцпідтримки, щоб оновити свої дані. Та він має відстрочку від служби. "Як і належить, з'явлюся у військкомат. У мене є відстрочка, тому що я навчаюсь на третьому курсі в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті", – сказав він.

Скандал з алковечірками в Києві

Мережею розлетілися кадри зі скандальних "п'яних" вечірок, на яких група хлопців з Івано-Франківська, яка переїхала до столиці, знущається з дівчат та вчиняє дії сексуального характеру.

Двох організаторів треш-розваг взяли під арешт на 60 днів. Ще шістьом особам було вручено повістки для уточнення даних у віськкоматах.

У мережі було опубліковано й фото Мемешева з повісткою. Після цього він зробив заяву, що нібито непричетний до цих алковечірок, а на місці затримання фігурантів справи опинився випадково, бо його попросили приїхати й допомогти.

"єВідновлення": Як отримати компенсацію на відновлення житла

вівторок, 26 вересень 2023, 8:44

Україна запустила програму "єВідновлення" у травні 2023 року. Держава компенсує громадянам збитки за пошкоджене або зруйноване внаслідок російської агресії житло. Хто і як може отримати компенсацію, а також на що і де витратити отримані гроші, розповід...

Дуже сумні цифри: Більше половини українських біженців у Чехії стикалися з агресією

вівторок, 26 вересень 2023, 8:27

Більше половини біженців з України в Чехії мали досвід агресії через своє українське походження. Про це свідчить опитування дослідницького агентства PAQ Research, передають Патріоти України. Згідно з ним, 57% респондентів заявили, що стикалися з вербал...