
Українські водії часто отримують штрафи за не увімкнену аварійну світлову сигналізацію після того, як автомобіль зупинили працівники поліції. У виданні “Дорожній адвокат” називають такий штраф незаконним, передають Патріоти України.
Експерти наголошують, що, згідно пункту 9.9.б Правил дорожнього руху (ПДР), під час зупинки автомобіля працівниками поліції водій зобов’язаний увімкнути аварійну світлову сигналізацію. Однак, за не увімкнення після зупинки аварійної сигналізації працівники поліції не мають права штрафувати. За таке порушення водій може отримати лише попередження. У випадку накладення штрафу, він є незаконним та підлягає скасуванню.
Відповідно до ч.2 ст.122 КУпАП накладенням штрафу в розмірі 510 грн карається порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху автомобіля або при зміні його напрямку.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...