
Українські водії часто отримують штрафи за не увімкнену аварійну світлову сигналізацію після того, як автомобіль зупинили працівники поліції. У виданні “Дорожній адвокат” називають такий штраф незаконним, передають Патріоти України.
Експерти наголошують, що, згідно пункту 9.9.б Правил дорожнього руху (ПДР), під час зупинки автомобіля працівниками поліції водій зобов’язаний увімкнути аварійну світлову сигналізацію. Однак, за не увімкнення після зупинки аварійної сигналізації працівники поліції не мають права штрафувати. За таке порушення водій може отримати лише попередження. У випадку накладення штрафу, він є незаконним та підлягає скасуванню.
Відповідно до ч.2 ст.122 КУпАП накладенням штрафу в розмірі 510 грн карається порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху автомобіля або при зміні його напрямку.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...