
Українські водії часто отримують штрафи за не увімкнену аварійну світлову сигналізацію після того, як автомобіль зупинили працівники поліції. У виданні “Дорожній адвокат” називають такий штраф незаконним, передають Патріоти України.
Експерти наголошують, що, згідно пункту 9.9.б Правил дорожнього руху (ПДР), під час зупинки автомобіля працівниками поліції водій зобов’язаний увімкнути аварійну світлову сигналізацію. Однак, за не увімкнення після зупинки аварійної сигналізації працівники поліції не мають права штрафувати. За таке порушення водій може отримати лише попередження. У випадку накладення штрафу, він є незаконним та підлягає скасуванню.
Відповідно до ч.2 ст.122 КУпАП накладенням штрафу в розмірі 510 грн карається порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху автомобіля або при зміні його напрямку.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...