Майже вдалося, але..: "ВКонтакте" обійшов блокування в Україні

Заборона на користування російськими соцмережами діє в Україні з травня 2017 року.

Заборонена в Україні російська соцмережа "ВКонтакте" змогла обійти блокування для свого мобільного додатка. Про це 12 вересня повідомила прес-служба соціальної мережі на сторінці "VK Україна", передають Патріоти України.

Крім того, російська компанія почала розсилати користувачам електронні листи про відновлення роботи програми. Представники соцмережі пояснили, що для доступу з України без допомоги VPN (програми, яка змінює IP-адресу користувача) вони використовували проксі-сервер. Це "посередник", із використанням якого запит йде не безпосередньо на заблокований домен.

Водночас, на сайт "ВКонтакте" українці зайти не можуть. Очевидно, технологію обходу блокування вдалося застосувати лише для додатка. "Між вами і месенджером, музикою, іграми та багатьма іншими сервісами більше немає перешкод – користуйтеся VK, як раніше, без VPN", – похвалилися росіяни.

Українська влада станом на 21:00 12 вересня не відреагувала на ситуацію.

Повідомлення "VK Україна"

За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...

"Модне" фото може коштувати дуже дорого! Яке покарання "світить" за фото- та відеозйомку ЗСУ - пояснення адвоката

понеділок, 29 травень 2023, 14:38

Ще на початку повномасштабного вторгнення Росії до Кримінального кодексу України була внесена стаття 114-2, а саме - несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до ...