Майже вдалося, але..: "ВКонтакте" обійшов блокування в Україні

Заборона на користування російськими соцмережами діє в Україні з травня 2017 року.

Заборонена в Україні російська соцмережа "ВКонтакте" змогла обійти блокування для свого мобільного додатка. Про це 12 вересня повідомила прес-служба соціальної мережі на сторінці "VK Україна", передають Патріоти України.

Крім того, російська компанія почала розсилати користувачам електронні листи про відновлення роботи програми. Представники соцмережі пояснили, що для доступу з України без допомоги VPN (програми, яка змінює IP-адресу користувача) вони використовували проксі-сервер. Це "посередник", із використанням якого запит йде не безпосередньо на заблокований домен.

Водночас, на сайт "ВКонтакте" українці зайти не можуть. Очевидно, технологію обходу блокування вдалося застосувати лише для додатка. "Між вами і месенджером, музикою, іграми та багатьма іншими сервісами більше немає перешкод – користуйтеся VK, як раніше, без VPN", – похвалилися росіяни.

Українська влада станом на 21:00 12 вересня не відреагувала на ситуацію.

Повідомлення "VK Україна"

Лікарі не беруться робити прогнози: Відомого російського режисера ввели у кому, його стан критичний

четвер, 16 вересень 2021, 18:43

Російського режисера Андрія Звягінцева ввели у штучну кому після перенесеної коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє The Bell з посиланням на джерела, зазначають Патріоти України. Зазначається, що у Звягінцева виявили 92%-е ураження легенів,...

"Такого кошмару не можу згадати": У Бердянську почалася навала величезних комарів (відео)

четвер, 16 вересень 2021, 18:29

У Запорізькій області на популярному українському курорті Бердянськ побачили полчища комарів. Туристи показали шокуючі кадри цілих хмар усіяних комарами, зазначають Патріоти України. "Автор відео запевняє, що сірі хмари - це скупчення комарів, які віт...