Маколей Калкін підтримав вимогу вирізати Дональда Трампа з їх спільного епізоду в "Один вдома 2"

Якщо просто вирізати не вдасться, американці пропонують замінити Трампа Байденом, Обамою чи хоча б Дартом Вейдером

40-річний американський актор, який в дитинстві виконав головну роль в культової комедії «Один вдома» і її продовженнях, підтримав вимогу вирізати з картини 1992 року «Один вдома 2» кадри за участю нинішнього президента США Дональда Трампа, зазначають Патріоти України.

Калкін приєднався до заклику створити відповідну петицію. А також написав «Браво» в коментарях до посту одного з фанатів, котрий «на численні прохання» вилучив в уривку з фільму зображення Трампа, замінивши його примарними обрисами.

Як повідомляє Toofab, в мережі обирають різні варіанти, ким можна було б замінити Дональда, пропонуючи в тому числі кандидатури Барака Обами, Джо Байдена і навіть персонажа "Зоряних воєн" Дарта Вейдера.

Раніше режисер фільму Кріс Коламбус розповів, що Трамп буквально змусив дати йому цю епізодичну роль. Інакше бізнесмен не погоджувався дозволити зйомки у власному тоді розкішному нью-йоркському готелі «Плаза». В результаті Трамп з'являється на кілька секунд в холі готелю, вказуючи шлях герою Калкіна Кевіну.

"Я з України, але за Путіна": Ще одна блогерша відзначилася провокаційною заявою в соцмережі TikTok

вівторок, 26 січень 2021, 21:29

У "Миротворці" вказала, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою. Там зазначено, що дівчина є провокатором і антиукраїнською пропагандисткою, а також бере участь в інформаційній спецоперації РФ проти України. "Я з України, але я любл...

Російська дружина американської знаменитості зізналась у вбивстві 10-річного сина

вівторок, 26 січень 2021, 21:01

40-річна уродженка Росії Ольга Фрімен, колишня дружина фотографа Діна Фрімена, який працював з такими знаменитостями, як Бредлі Купер, Емілі Ратоковскі, Девід Бекхем і учасниці групи Spice Girls, визнала себе винною у вбивстві їх десятирічного сина-інв...