Мала бізнес в Україні, але... закликала повалити владу: Суд конфіскував у громадянки Росії квартири в Чернівцях

Шевченківський районний суд Чернівців виніс вирок громадянці Росії Ніні Тюріній, яка виправдовувала російську агресію в Україні та підтримувала війну. Суд заочно призначив їй вісім років та конфіскував усе майно в Україні – два нежитлові приміщення на ринку та дві квартири, передають Патріоти України.

Як вказано в матеріалах справи, Ніна Тюріна народилася в Казахстані, має російське громадянство та мала посвідку на постійне проживання в Україні до 2028 року. У період із 25 лютого 2022 року до грудня 2023 року вона неодноразово поширювала в мережі «Однокласники» дописи із проросійських спільнот «Руки прочь от Донбасса!!!», «Рассвет Новороссии», «Влюбленные в Россию». Вона репостила публікації із пропагандою війни проти українців, закликами до зміни меж території України та виправдуванням російської агресії. На сторінці Ніни Тюріної (Варенко) в «Однокласниках» зазначено, що вона живе в Чернівцях. Вона має 127 друзів, з яких більшість – росіяни, а також двох доньок, які також живуть у Чернівцях.

Ніну Тюріну судили заочно, оскільки, за останніми даними, зараз вона перебуває у Росії. У 2018 році жінка опублікувала в «Однокласниках» фото, як вона брала участь у виборах президента РФ. У суді проти Ніни Тюріної свідчив чоловік, якому вона надіслала запрошення в друзі у соцмережі «Однокласники». Деякий час вони спілкувалися, в листуванні Тюріна називала українців «фашистами» та бажала смерті. Після цього чоловік видалив свій акаунт із російської мережі.

Ще один свідок розповів, що Тюріна мала торгову точку в чернівецькому ТЦ «Формаркет», де у 2011-2012-х роках продавала речі. Після того вони були друзями лише в «Однокласниках», де вона активно закликала повалити чинну владу в Україні.

Враховуючи обставини справи, суддя Шевченківського райсуду Чернівців Володимир Смотрицький визнав Ніну Тюріну винною за ч. 2 ст. 110, ст. 436, ч.ч. 2,3 ст. 436-2 ККУ та призначив вісім років увʼязнення з конфіскацією всього майна в Україні.

Відомо, що в Україні у Ніни Тюріної арештували нерухомість: два нежитлові приміщення критого ринку, половину однокімнатної квартири площею 31 квадратний метр, а також двокімнатну квартиру площею 50 квадратних метрів.

Усіх на фронт? Чи можуть осіб з судимістю мобілізувати за новим законом - пояснення

субота, 20 липень 2024, 22:15

18 травня 2024 року законної сили набув закон № 10449, який кардинально змінює правила військового обліку та підстави для зняття або виключення з військового обліку, передають Патріоти України. В тому числі змінюються умови мобілізації для осіб, які ра...

Вісім відомих людству планет, це далеко не все і не кінець: Науковці пояснили , де проходить межа Сонячної системи

субота, 20 липень 2024, 22:00

Деякі об'єкти, які розташовані дуже далеко від Сонця, побували поруч із нашою зіркою всього один раз за всю історію людства. Як пише Space, астрономи визначають розмір Сонячної системи обсягом простору, де вплив Сонця більший, ніж вплив інших близьких ...