
Міністерство культури та інформаційної політики визнало київську будівлю Квіти України державним пам'ятником і додало її у відповідний реєстр, повідомляють Патріоти України з посиланням на міністра культури Олександра Ткаченка.
"У мене є чудова новина для киян. Тільки що підписав наказ про внесення будинку Квіти України до Реєстру державних пам'яток. Тепер Квіти офіційно є пам'яткою архітектури, монументальним мистецтвом місцевого значення", - написав Ткаченко у своєму Telegram.
Архітектурна споруда набула охоронного статусу. Це означає, що її не можна зруйнувати чи перебудувати, підкреслив міністр.
Раніше будинок Квіти України внесли до списку об'єктів культурної спадщини Києва. Тепер будь-які роботи на об'єкті можна здійснювати виключно за наявності письмового дозволу влади.
Нагадаємо, що 12 липня в Києві почали демонтувати навчально-методичний центр Квіти України. Активісти мали намір блокувати роботу техніки. Того ж дня Мінкульт наказав не зносити будівлю.
У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...