Маленька радість: Через два дні після пожежі в одеському коледжі знайшли живу кішку Соню (фото)

Інстинкт допоміг пухнастій тваринці знайти найбезпечніше місце в палаючій будівлі.

Соня змогла знайти для себе безпечний куточок. Фото: Фейсбук.

Під час масштабної пожежі в коледжі Одеси змогла сховатися і вижити триколірна кішка Соня, яка жила до інциденту в Інституті морської біології НАН України. Про це розповіла в Facebook одеситка Олена Балаба, передають Патріоти України.

"При пожежі в Одесі, на Пушкінській вижила триколірна кішка Соня, яка була "приписана" до Інституту біології Чорного моря НАНУ: вона сховалася в коридорі Інституту на п'ятому поверсі - з тієї сторони, яка виходить на саму Пушкінську і найменше постраждала від пожежі. Сьогодні біологам Соню знесли рятувальники і Руслана Мігас забрала її додому", - написала вона. Активіст Андрій Зотов також розповів про порятунок тварини, додавши, що кішка була "інститутським ельфом".

"Серед сумних і трагічних подій цих днів є і позитивні. Наша інститутська кішка Соня вижила і вціліла від пожежі частини будівлі, була врятована з верхнього поверху і зараз її пригріла Руслана Мігас. Протягом багатьох років Соня була нашим інститутським ельфом. Сподіваюся, для цієї цілком інтелігентної тварини знайдеться місце у відновленому ІМБ", - написав він у Facebook. Користувачі відзначили в коментарях, що інстинкт не підвів тварину і дозволив їй врятуватися.

Хіти тижня. Будівельники зламали закони фізики: Мережу здивувала будівля в Японії, яка дивом ще не впала (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 13:00

У мережі звернули увагу на незвичайний будинок в Японії, конструкція виглядає дуже хиткою і користувачі не розуміють, як ця споруда ще не впала. В основі будівлі знаходяться вузькі бетонні сходи, на яких тримається решта конструкції, і, здається, вона ...

Щоб не вважав себе "найрозумнішим": Активісти провчили водія маршрутки, що відмовився возити ветерана АТО безкоштовно (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 12:59

Нацкорпус вважає, що недоречно закривати очі на свавілля водіїв щодо ветеранів та їхніх прав. Активісти Національного Корпусу у Кропивницькому провчили водія маршрутки, що відмовив у пільговому проїзді ветерану АТО, вони весь день безкоштовно їздили йо...