Маленькій донечці ветерана АТО потрібна допомога: Родина звернулася до всіх небайдужих (фото)

"Доброго дня всім чуйним серцям! З великим проханням пише Вам мама життєрадісної дівчинки Лізи з міста Кременчука. Вже 9 років ми боремося за здоров'я донечки з діагнозом ДЦП", - написала у редакцію мама 8-річної Лізоньки Супрун з м. Кременчук Полтавської області, чоловік якої служив в АТО, передають Патріоти України. Цитуємо далі:

"Ліза розумна дівчинка, вона не говорить, але добре володіє очима, вона не ходить, але обожнює, коли з нею ходять, вона вибирає, що їй дивитись по телевізору, вона любить солодощі, вона працює на реабілітації до поту, ноги тремтять, а вона підіймається.

Коли вона народилася, то вчепилась за волосинку і боролась, щоб вижити, а зараз хоче показати усім, що життя потрібно цінувати, щоб зробити світ добрішим!!! Кожні півтора-два місяці Лізуня проходить лікування, і це вкрай необхідно!!! Вона росте - і без ЛФК та масажу її стан різко погіршується, сковує тіло та внутрішні органи.

Кожна реабілітація - це тисячі гривень, так, у нас є дохід, у нас працює тато, але ми ще живемо... Ми платимо за квартиру, їмо, вдягаємось... Ми звичайна родина… Тому ми вимушені звертатись за допомогою до людей, які мають можливості по краплинці зібрати кошти Лізі на реабілітацію.

Всі кажуть - це тяжко, так, це не легко, але повірте – тяжче, коли ти можеш хоч трохи щось змінити, але водночас не можеш...Страшно не допомогти своїй дитині, боляче від того, що боляче їй. Просимо підтримати нас! Дякуємо кожному".

РАХУНОК : 29244825509100 ТРАНЗИТ/ПОПОВНЕННЯКАРТ

БАНК ПАТ КБ"ПРИВАТ БАНК"

МФО 305299

ЗКПО 14360570

ПЛАСТИКОВА КАРТКА - 5168 7422 1621 8739

Супрун Лідія Іванівна (мама Лізи)

Замість медуз: У прибережних зонах Азовського моря побачили інших живих істот (відео)

субота, 31 липень 2021, 16:58

Також повідомляється про зменшення кількості комарів, які були другою проблемою для туристів після медуз. Відпочивальники на курортах Азовського моря все частіше стали помічати дельфінів, які плавають у прибережних зонах. А ось нашестя медуз закінчилос...

На мить вночі стало ясно, як вдень: У Туреччині, де вирують лісові пожежі, впав метеорит (відео)

субота, 31 липень 2021, 15:14

У турецькому курортному місті Ізмір зафіксували падіння метеорита. Про це повідомляє видання Sabah, передають Патріоти України. За даними видання, метеорит впав у суботу, 31 липня, о 1:54 за місцевим часом. При цьому газета зазначила, що влада ніяк не ...