Маленький син не зміг розбудити батьків: У Росії загадково загинув відомий видавець із дружиною

Перелякана дитина зателефонувала бабусі, яка приїхала та виявила мертвих доньку та зятя.

Олександру Раю було 29. Фото: соцмережі.

У Москві знайшли мертвими загиблих за загадкових обставин відомого журналіста, видавця "Тинькофф-журнала" Олександра Рая і його дружину Євгенію. Чоловікові було лише 29 років. Про трагедію повідомили на сторінці видання в Facebook, передають Патріоти України.

Як пише "Комсомольська правда", Рая і його дружини не стало 8 грудня. Їх тіла виявила мати жінки. Вона приїхала в квартиру після дзвінка 5-річного онука, який не міг розбудити батьків. Інші подробиці і обставини події поки невідомі.

"Тинькофф-журнал" (Tinkoff Journal) – спочатку блог на сайті однойменного банку, його запустили в 2014 році. Рай був видавцем "Тинькофф-журнала" з дня заснування.

Другий після Януковича: Антикорупційний суд вирішив заочно судити олігарха-втікача за вкрадені мільярди

вівторок, 21 січень 2020, 19:28

Справа з екстрадицією втікача з ФРН затягується, крім того з'явились сумніви щодо арешту фігуранта німецькими правоохоронцями, про що повідомлялось раніше. Таким чином слухати справу ексдепутата-втікача Олександра Онищенка будуть заочно, тобто без прис...

Скандал з похороном на Волині: Вірянам порадили, як вчинити зі священиком МП

вівторок, 21 січень 2020, 19:28

Якщо церква є пам'яткою архітектури і надана громаді на основі охоронного договору, укладеного з обласним відділом культури, цей договір слід переукласти. Протоієрей Православної церкви України Олександр Дедюхін заявив, що релігійна громада села на Вол...