Малюк поводиться, як собака: Ягнятко виросло разом з ротвейлером (відео)

Ротвейлер заприятелював з ягнятком на фермі. Їхня дружба стала настільки міцною, що з часом свійська тварина почала поводитися як собака. Це підмітила власниця ферми, опублікувавши відповідне відео у своїх соціальних мережах, передають Патріоти України.

На короткому ролику показано, як обидві тварини разом біжать у полі навипередки. Щоб не опинитися на останньому місці, ягня з усіх сил промчало повз пса. У підписі вказано: "Собака щодня відчуває його енергетику".

Глядачі не можуть намилуватися вихованцями, які живуть своє найкраще життя. Однак дехто зауважив, що овечка всиляє більший страх, аніж собака. Власниця погодилась з цією думкою: "З нею не варто зв'язуватися!".

Користувачі TikTok почали жартувати у розділі коментарів.

  • "Немає нічого небезпечнішого за вівцю, яка вважає себе ротвейлером", — написав один з учасників обговорення;
  • Інший додав: "Мені довелося дивитися п’ять разів, щоб зрозуміти, що це за порода собак".
  • "Цей собачий поворот у кінці, ха-ха", — зазначив ще один юзер.

До речі, останнім часом люди все частіше заводять овечок як домашніх улюбленців. Ці тварини добре реагують на людей, вони слухняні та невередливі у їжі — допоможуть вам підтримувати газон у хорошому стані (зменшуючи потребу в газонокосарках). Їхню шерсть використовують для наповнення подушок та ковдр. Крім того, овечки славляться як тварини-терапевти.

Однак тим, хто задумується завести собі домашнє ягнятко, слід ознайомитися з місцевими законами та правилами, оскільки в окремих регіонах можуть діяти обмеження.

"На жаль, це ситуація, яка є": Генерал Кривонос пояснив, чому військові самовільно залишають свої частини

середа, 4 грудень 2024, 9:23

Причини самовільного залишення військових частин, пов’язані з недоліками державної політики впродовж десятиліть. Про це зауважив генерал Збройних сил України Сергій Кривонос в інтерв'ю NV, підкресливши, що проблема виникає через відсутність систематичн...

Є нюанси: Що обов'язково має зробити бізнес, який хоче бронювати працівників

середа, 4 грудень 2024, 9:01

Українські підприємства з діючим статусом критичності можуть бронювати працівників до 28 лютого 2025 року. Після оновлення статусу вони отримують можливість бронювати кадри на довший строк – до 12 місяців. Про це повідомило Міністерство економіки Украї...