Малюк вижив, але буде інвалідом: На Львівщині лікарів звинувачують у смерті породіллі

Медикам лікарні оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею «Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків, що призвело до тяжких наслідків для хворого».

Слідчі Львівщини встановили, що через неналежне виконання лікарем-анестезіологом, двома акушерами-гінекологами і хірургом своїх обов'язків, померла породілля, а здоров'ю її новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди, повідомляють Патріоти України.

- У Центральну міську лікарню Борислава надійшла вагітна 32-річна місцева жителька, - повідомляє ГУ Національної поліції Львівської області. - Під час пологів стан її здоров'я різко погіршився внаслідок неналежного виконання лікарями своїх професійних обов'язків. Серйозно постраждала і новонароджена дитина.
Медикам лікарні оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею «Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків, що призвело до тяжких наслідків для хворого». Лікарям загрожує до трьох років позбавлення волі. Ведеться слідство.

Як повідомляє обласна прокуратура, жінці - матері трьох дітей - повинні були зробити плановий кесарів розтин, але під час операції медики кілька годин не могли провести інтубацію, і у породіллі зупинилося серце. Реанімаційні заходи не допомогли, пацієнтка померла, а через тривале кисневе голодування дитина стала інвалідом.

Хіти тижня. "Ніколи не робила пластику, причина інша": Ексдружина футболіста Аршавіна, яка втратила носа, уже не може ходити

четвер, 15 квітень 2021, 2:00

Ексдружина російського футболіста Андрія Аршавіна Аліса у своєму акаунті Instagram, доступ до якого закрила, зізналася, що не може встати з ліжка. Про це повідомило видання KP.ru, передають Патріоти України. Колишня дружина Аршавіна перебуває в лікарні...

Хіти тижня. "Немає слів. Просто сльози": Олімпійську чемпіонку вбив коронавірус

четвер, 15 квітень 2021, 1:00

Прославлена угорська спортсменка, олімпійська чемпіонка Ігор в Афінах-2004 зі стендової стрільби Діана Ігалі померла у віці 56 років від коронавіруса, повідомляють Патріоти України із посиланням на infostart.hu. . У минулий вівторок колишню спортсменк...