Малюк вижив, але буде інвалідом: На Львівщині лікарів звинувачують у смерті породіллі

Медикам лікарні оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею «Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків, що призвело до тяжких наслідків для хворого».

Слідчі Львівщини встановили, що через неналежне виконання лікарем-анестезіологом, двома акушерами-гінекологами і хірургом своїх обов'язків, померла породілля, а здоров'ю її новонародженої дитини було завдано непоправної шкоди, повідомляють Патріоти України.

- У Центральну міську лікарню Борислава надійшла вагітна 32-річна місцева жителька, - повідомляє ГУ Національної поліції Львівської області. - Під час пологів стан її здоров'я різко погіршився внаслідок неналежного виконання лікарями своїх професійних обов'язків. Серйозно постраждала і новонароджена дитина.
Медикам лікарні оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею «Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків, що призвело до тяжких наслідків для хворого». Лікарям загрожує до трьох років позбавлення волі. Ведеться слідство.

Як повідомляє обласна прокуратура, жінці - матері трьох дітей - повинні були зробити плановий кесарів розтин, але під час операції медики кілька годин не могли провести інтубацію, і у породіллі зупинилося серце. Реанімаційні заходи не допомогли, пацієнтка померла, а через тривале кисневе голодування дитина стала інвалідом.

Хіти тижня. Символічно: У Росії меморіал Перемоги завалився через три дні після відкриття (відео)

середа, 5 серпень 2020, 4:00

Підрядник відновить пошкоджену частину меморіалу за свій рахунок. У Кемерові (Росія) частина меморіалу Перемоги звалилася через три дні після відкриття, яке відбулося 27 липня. Частина зруйнованого меморіалу потрапила на відео. На кадрах видно, що зруй...

Хіти тижня. Нова причина розвитку пухлин: Кількість сексуальних партнерів впливає на розвиток онкології

середа, 5 серпень 2020, 3:00

Вчені виявили статистично значимий зв'язок між числом статевих партнерів протягом життя і ризиком діагнозу раку у обох статей. Велика кількість (десять або більше) сексуальних партнерів протягом життя людини сприяє збільшенню ризику захворювання на рак...