
У центрі Харкова троє маленьких дітей жили в заваленій сміттям квартирі разом із матір'ю та бабусею, ніколи не виходили на вулицю й харчувалися собачим м'ясом. Про це повідомив блогер Євген Зуб в Instagram. Він уточнив, що малюків із родини забрала поліція, передають Патріоти України.
"Я багато бачив ситуацій з дітьми. Але таке вперше. В центрі міста. Квартира повністю завалена сміттям. Співробітники поліції ледве відчинили двері. Мама, бабуся, діти, чотири собаки ходили в туалет там, де живуть. На вулицю не виходили. Собак вбивали у квартирі та їли їх", – написав блогер.
На відео, оприлюдненому Зубом у соцмережі, зафіксовано розмову співробітників ювенальної превенції Харкова з мамою дітей – 30-річною Лілією. Та уточнює, що у квартирі по вул. Римарській, 16 проживало п'ятеро дітей, двох уже забрали соціальні служби, ще одна дівчинка перебуває в лікарні. Жінка вимагає у поліцейських акт вилучення дітей.
В результаті правоохоронці забрали з неблагополучної родини 2-річного хлопчика та 6-річну дівчинку. Теплого одягу в малюків не було, оскільки вони ніколи не покидали квартиру. Молодшу дитину правоохоронцям довелося винести на сходовий майданчик в одному памперсі й там загорнути в ковдру, яку дали медики швидкої допомоги. "Тепер з дітьми буде все добре", – написав Зуб.

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...