
У київському магазині "Будинок іграшок" був виявлений автомобіль на радіокеруванні ТМ "YP Toys", який містив свинець із перевищенням норми в 166 разів. Масова частка свинцю в іграшці була на рівні 166 000 мг/кг при нормі до 1 000. Зараз фахівці відстежують ланцюг поставок цих небезпечних іграшок, щоб вилучити їх з обігу в Україні. Про це повідомляє Держпотребслужба Києва, передають Патріоти України.
Варто зазначити, що свинець є токсичним металом, який застосовується для виготовлення бензину, фарб і акумуляторів. При цьому наука довела, що не існує безпечної дози свинцю.
Небезпека свинцю полягає у тому, що він накопичується в організмі. Свинець осідає в рідинах, і накопичується в кістках у вигляді нерозчинних фосфатів. Хронічна інтоксикація цією речовиною настає при споживанні 1-8 мг свинцю на добу.
Серед головних ознак надлишку свинцю в організмі є слабкість, погіршення пам'яті, стомленість, біль в животі і кінцівках. Також може боліти голова. Крім того, на яснах може утворитися свинцевий наліт.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...