Малюки і батьки у небезпеці: У київському магазині виявили "отруйні" іграшки

Небезпека свинцю полягає у тому, що він накопичується в організмі.

У київському магазині "Будинок іграшок" був виявлений автомобіль на радіокеруванні ТМ "YP Toys", який містив свинець із перевищенням норми в 166 разів. Масова частка свинцю в іграшці була на рівні 166 000 мг/кг при нормі до 1 000. Зараз фахівці відстежують ланцюг поставок цих небезпечних іграшок, щоб вилучити їх з обігу в Україні. Про це повідомляє Держпотребслужба Києва, передають Патріоти України.

Варто зазначити, що свинець є токсичним металом, який застосовується для виготовлення бензину, фарб і акумуляторів. При цьому наука довела, що не існує безпечної дози свинцю.

Небезпека свинцю полягає у тому, що він накопичується в організмі. Свинець осідає в рідинах, і накопичується в кістках у вигляді нерозчинних фосфатів. Хронічна інтоксикація цією речовиною настає при споживанні 1-8 мг свинцю на добу.

Серед головних ознак надлишку свинцю в організмі є слабкість, погіршення пам'яті, стомленість, біль в животі і кінцівках. Також може боліти голова. Крім того, на яснах може утворитися свинцевий наліт.

Рідкісні "Жигулі" продають за майже пів мільйона (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:30

Відповідну модифікацiю з автоматичною коробкою передач виготовили тиражем в 250 примірників для експорту в Голландію. На одному з російських сайтів з продажу автомобілів пропонують придбати ВАЗ-2103 1981 року випуску за суму в 1,2 млн рублів. Українцям...

"Історія не вчить...", - головний герой "Чорного ворона" висловився про відносини з РФ

середа, 21 жовтень 2020, 7:10

За словами актора, історія України немов повторюється через 100 років. В Україні люди не роблять висновків із трагічної історії, повторюючи одні й ті ж помилки, довіряючи ворогові. Таку думку висловив український актор, головний герой фільму "Чорний во...