Мало хто пам'ятає їх такими: Як виглядали київські Золоті ворота 70 років тому (фото)

У Мережі опублікували фото київських Золотих воріт у середині минулого століття. Деякі мешканці Києва ще пам'ятають їхній стан до реставрації. Знімок оприлюднили у Facebook-спільноті "Старі фото Києва", передають Патріоти України.

Золоті ворота розкопали ще в першій половині 19-го століття. Проте за роки перебування під землею вони перетворилися на руїни. Згодом проводилися роботи з укріплення: ремонт стародавньої кладки, зведення контрфорсу, встановлення металевих зв'язок тощо. Але від атмосферних опадів пам'ятник руйнувався й надалі.

У 1970-х роках було прийнято рішення звести над залишками павільйон. Конструкція не тільки захищає споруду від пошкоджень, а й відтворює її первинний вигляд.

Як пишуть кияни в соцмережах, багато хто ще пам'ятає стан воріт до реставрації.

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...