
З 1 вересня 2025 року понад 400 шкіл припинили існування або знизили свій ступінь через недостатню кількість учнів. Про це повідомила заступниця міністра освіти та науки Надія Кузьмичова в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
Кузьмичова нагадала, що від 1 вересня 2025 року школи, в яких кількість учнів менш як 45, втратили державне фінансування. «На весну 2024 року в нас було 525 закладів освіти по всій Україні, які були меншими аніж 45 дітей. А станом на зараз 457 пішли різними шляхами», – йдеться у заяві.
Йдеться або про повну ліквідацію закладу з організацією підвезення дітей до іншої школи, або про пониження його статусу – до «дев’ятирічки» чи початкової школи. Для початкових шкіл норма щодо мінімальної кількості у 45 учнів не застосовується. Ще 57 шкіл місцева влада вирішила утримувати коштом власного бюджету.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...