Мали карту з відмітками стратегічних об'єктів: У Дніпропетровській області затримали 8 диверсантів

У Дніпропетровській області затримали вісьмох підозрілих осіб, які можуть бути причетні до співпраці з країною-агресором. Про це повідомили у пресслужбі МВС, передають Патріоти України.

Чотирьох осіб, які можуть бути причетні до збору інформації на користь РФ, затримали у Дніпрі. Ще трьох ймовірних учасників диверсійно-розвідувальних груп правоохоронці виявили у Кривому Розі.

Зокрема, біля мосту у Самарському районі правоохоронці зупинили автомобіль, який різко змінив напрямок руху та намагався втекти від поліції. Під перевірки у водія в мобільному телефоні виявили численні чати з громадянами РФ, а із собою він мав близько 200 тис. гривень. На всі питання поліцейських чоловік відповідав невпевнено та плутано.

Інші затримані мали із собою карту території з відмітками, фото та відео вулиць міста із позначенням заводів та стратегічних об’єктів, переписку в месенджерах про кількість блокпостів та місця їх розташування.

За попередньою інформацією один із чоловіків наприкінці грудня приїхав з Москви та оселився на Дніпропетровщині. Також у поліції повідомили, що у м. Новомосковську правоохоронці встановили жінку, яка закликала до повалення української влади й агітувала за "руський мір".

Андрій "Гора" Шиян... Щирий, добрий, відданий, завзятий. Киян закликають підписати петицію за перейменування вулиці на честь загиблого під Бахмутом героя

понеділок, 20 березень 2023, 10:32

Не будьте байдужими. І відкиньте сумніви щодо остаточного рішення - ваш підпис не є актом прямої дії. Він лише зобов'яже "батьків міста" розглянути народну ініціативу на профільній комісії. Дайте шанс увічнити пам'ять хлопця, який віддав життя за Україну

Побачив пропаганду ЛГБТ: У РФ чоловік заявив до поліції через "веселкові" лавочки у дитсадку

понеділок, 20 березень 2023, 10:28

У Ставропольському краї РФ до поліції звернувся пенсіонер, якого занепокоїли кольорові лавочки в одному із місцевих дитсадків. Він вбачив у цьому пропаганду ЛГБТ. Про це повідомляють в телеграм-каналі "Обережно, новини", власницею якого є російська тел...