Мали налагоджений "бізнес": Польська поліція затримала українців, які торгували викраденими в Німеччині авто

У Любуському воєводстві затримали трьох громадян України, яких звинувачують у збуті викрадених у Німеччині мікроавтобусів. Про це повідомив представник любуської поліції Марцін Малюди, інформують Патріоти України із посиланням на "Польське радіо".

Поліція з міста Зелена Гура на заході Польщі затримала трьох громадян України, підозрюваних у збуті викрадених автомобілів. Схованки з викраденими транспортними засобами виявили в одному з населених пунктів у Жаґаньському повіті. Чоловіків заарештували.

Затриманим на три місяці громадянам України від 24 до 33 років. Один із них вже відомий поліції за подібні злочини. Всім пред'явлено обвинувачення у збуті викраденого, за що їм загрожує до п'яти років позбавлення волі.

У схованках злочинці зберігали мікроавтобуси марки Mercedes Sprinter, які були викрадені в Німеччині. Чоловіків затримали в невеликому населеному пункті, де вони розбирали на частини викрадені транспортні засоби. За словами поліції, щонайменше три з п'яти виявлених транспортних засобів викрали в Німеччині і їх розшукувала поліція ФРН.

У виявлених автомобілів були видалені номери VIN, завдяки яким можна ідентифікувати автомобіль. Окрім того, поліцейські вилучили глушник GPS, який вмикався під час розбирання автомобілів, а також мобільні телефони, що належали затриманим чоловікам. Додатково поліція перевіряє, чи не є затримані чоловіки також викрадачами цих автомобілів.

Трагедія на Канатній дорозі до Труханового острову: У Києві через обрив троса атракціону дівчина впала в Дніпро з висоти кількох десятків метрів (відео)

неділя, 21 липень 2024, 16:00

Трос обірвався саме тоді, коли клієнтка з'їзджала на острів. Нещасна з великої висоти впала у річки. Потерпілу намагались дістають з Дніпра по тросу, котрий набігли витягати з води свідки нещастя. Трос із води витягнули, але вже без людини. У ДСНС Києв...

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...