Мама Кевіна з "Сам удома" розсекретила "жахливу" фразу, яку їй було важко сказати Маколею Калкіну

Щорічний перегляд "Сам удома" перед Новим Роком став традицією українських сімей. І, напевно, кожному було боляче, коли на початку першого фільму у сцені, де Кевіна змушують спати на горищі, він відповідає мамі, що не хоче бачити її до кінця свого життя. Відповідь матері для акторки Кетрін О'Гарі стала жорсткою та жахливою. У фільмі вона казала сину повторити своє бажання, щоб воно збулося. Подробицями щодо цієї сцени поділилася Кетрін О'Гара, передають Патріоти України.

Коли Кетрін відправляє сина спати на горище, як покарання за неналежну поведінку, вона каже, що не хоче бачити його "до кінця ночі", на що Кевін відповідає: "Я більше не хочу бачити тебе до кінця свого життя і я не хочу бачити нікого іншого."

На що акторка відповіла, що сподівається, що Кевін говорить неправду, і якщо зранку його родина зникне, він буде дуже шкодувати. У відповідь від сина вона отримала відмову: "Аж ніяк". Саме наступну її репліку було важко вимовити, тому що О'Гара вважає, що вона її "вбила": "Тоді ще раз загадай бажання, можливо, воно і здійсниться".

Акторка прокоментувала це так: "Я не можу передати вам, наскільки це мене вбило – я не могла подумати про те, щоб сказати щось таке жахливе цій прекрасній дитині. Звичайно, на той час я ще не була матір’ю, і навіть не мала уяви, що таке може вийти з моїх власних вуст моїм двом синам".

Під час своєї промови Кетрін також звернулася до публіки: "Сам удома" був, є і завжди буде улюбленою світовою сенсацією. Причина, без якої сім’ї в усьому світі не можуть прожити й року, щоб разом не подивитись "Сам удома", – це Маколей Калкін. Так, у нього був чудовий сценарій і чудовий режисер. Але саме ідеальна гра Маколея в ролі Кевіна МакКаллістера дала змогу кожному маленькому хлопчику потрапити в надзвичайну пригоду".

Страшенна пожежа у Києві: Згоріло три десятки авто, автобус та 10 мотоциклів (фото, відео)

понеділок, 27 травень 2024, 19:49

У столиці 27 травня сталася масштабна пожежа на паркувальному майданчику, повідомило Головне управління ДСНС України у м.Києві. . Зазначається, що о 14:05 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Канальній. На момент прибуття вогнеб...

Покривати голову хусткою чи ні: У ПЦУ дали відповідь на найбільш суперечливе запитання

понеділок, 27 травень 2024, 19:27

Чи дійсно потрібно обов'язково покривати голову в церкві всім жінкам? На це та деякі інші запитання дали відповідь священнослужителі. Часто можна почути від старших людей у церкві твердження, що жінкам заборонено заходити до храму з непокритою хусткою ...