"Мама не приходить вже місяць": У Дніпрі рятують недоношену двійню - про малюків турбуються лише лікарі і волонтери

У Дніпрі медики рятують недоношену двійню. Ніхто з батьків до дітей не приходить. Про це повідомляють у БФ "Для тебе", передають Патріоти України.

За словами волонтерів двійня народилася понад місяць тому. Діти у важкому стані через недоношеність. У них не відкривалися легені. Хлопчика і дівчинку одразу перевели у палату інтенсивної терапії.

Вже понад місяць мама не приходить до своїх дітей. "З нею все гаразд, вона не захворіла, 1 раз вона відвідувала хлопчика, він в більш стабільному стані, ніж його сестричка, сказала, що прийде наступного дня, але не прийшла. 1 місяць медики шкреблі по засіках, щоб лікувати дітей, але їхні запаси вичерпалися, тож вони звернулися до волонтерів", - розповідають у БФ.

Діти народилися 7-місячними. Дівчинка перебуває у дуже важкому стані і досі самостійно не дихає, вона нічого не їсть, тільки через крапельницю. Організм не приймає харчування.

Її братик - у відділенні недоношених, дихає сам, але слабенький, має анемія. У обох дітей дихальна недостатність. Зараз волонтери збирають кошти на подальше лікування двійні.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...