"Мамо, я похований в Ізюмі": Український поет довів мережу до сліз віршем про закатованих українців

Український поет-блогер Сергій Тітов присвятив свій новий вірш убитим російськими окупантами українцям, тіла яких знайшли у звільненому від загарбників Ізюмі Харківської області. Ліричний герой твору -невідомий боєць ЗСУ, який звертається до матері, щоб та не шукала його, передають Патріоти України.

Зворушливими рядками автор поділився на особистій сторінці в Instagram. Під віршем зібралося понад 250 коментарів, у яких користувачі зізнаються, що не змогли стримати сліз під час прочитання.

"Мамо, я похований в Ізюмі / Поміж сотень інших, десь у лісі / Вже від мене слова не почуєш / Каті передай, хай добре вчиться / Може, ми побачимось колись / Не шукай, тобі суглоби крутить / В нас усіх є трохи спільних рис / Ноги перев‘язані чи руки / Ми у лісі, тут доволі тихо / Мабуть, я ніколи не засну / Вибач мамо, я спиняю лихо / 20, невідомий, ЗСУ", – опублікував свою поезію Тітов.

Ці рядки не могли не відгукнутися у серцях українців, які були шоковані недавніми фотографіями та новинами зі звільненого Ізюму, де у лісі виявили місце масового поховання жертв російських загарбників. Загалом вдалося нарахувати понад 450 могил. Там поховано як українських військових, так і мирних жителів.


"Серце розривається від цього вірша. Біль", "Я ридаю", "Просто кому в горлі і біль у серці", "Перечитую не один раз, а болить як у перший", "Проникливі слова, плачу", "До сліз" , – залишали коментатори на сторінці Сергія Тітова.

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...

Українцям, що не мають роботи, обмежили максимальний розмір допомоги з безробіття

вівторок, 6 червень 2023, 0:28

Українцям, які втратили роботу та офіційно зареєструвалися в центрах зайнятості, належить допомога з безробіття. Через війну розмір цієї допомоги зменшили, а строк отримання виплат скоротили.На що нині може розраховувати офіційно зареєстрований безробі...