
На 84 році життя відійшла в інший світ Субіє Налбантова, кримськотатарська актриса, телеведуча, матір актора та режисера Ахтема Сеітаблаєва, яка жила в окупованому Криму. Про це Ахтем написав у Facebook.
«Мамо, не маю сили сказати прощавай. До зустрічі, люблю, люблю, люблю», – емоційно написав Ахтем.
про трагічну звістку також написала громадська діячка гульнара бекірова, яка була історичним консультантом стрічки Сеітаблаєва «Хайтарма».

Відомо, що Субіє Налбантова народилася в Криму у 1938 році. Коли їй було шість років родина, як і тисячі інших, була депортована. Жили в Марійській АРСР, потім Таджикистані. У Субіє рано проявилися творчі здібності, насамперед, до співу. Вона закінчила Ленінабадське музучилище, вступила до Ташкентського театрального інституту. У 1990 році сім'я повернулася до Криму. Тут Субіє Налбантова викладала вокал і сценічну мову в Кримському училищі культури. Величезний внесок жінка зробила в становлення та розвиток кримськотатарського телебачення.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...