Манна небесна - не вигадка: Вчені заявили, що на Землю падали з космосу "цукрові метеорити"

Позаземний цукор міг привести до утворення молекул РНК і, можливо, до зародження самого життя.

Метеорити, що впали на Землю мільярди років тому, несли в собі цукор. До такого висновку прийшла міжнародна група дослідників, вивчивши за допомогою нових технологій три різних метеорита, в тому числі зразок, що впав в Австралії в 1969 році, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

«Батьки» метеоритів - це астероїди або малі планети - розташовані неподалік від Землі космічні об'єкти, що обертаються по орбіті навколо Сонця. Є теорія, що саме хімічні реакції всередині астероїдів могли призвести до утворення речовин, необхідних для зародження життя.
Дослідники виявили в метеоритах такі моносахариди, як арабиноза і ксилоза, але найголовнішою знахідкою стала рибоза. Саме рибоза відіграє надзвичайно важливу роль у людському організмі: вона присутня в наших молекулах РНК і «віддає команди» ДНК на будівництво білків. «Це просто дивно, як таку тендітну молекулу вдалося виявити в настільки древньому матеріалі», - захоплюється Джейсон Дворкін, один з авторів дослідження, що проводилося під егідою НАСА.
За словами вчених, виявлення рибози також свідчить про те, що молекули РНК утворилися раніше, ніж ДНК. Якщо раніше вважалося, що саме молекули ДНК є горезвісними «цеглинками життя», то нове відкриття - в сукупності з тим фактом, що молекули РНК здатні до відтворення без сторонньої допомоги - свідчить на користь того, що «РНК відповідали за механіку зародження життя ще до ДНК».
«Наше дослідження вперше підтвердило наявність рибози в космосі і доставку цукру на Землю, - пояснює керівник робіт Есіхіро Фурукава з університету Тохоку. - Позаземний цукор міг привести до утворення молекул РНК і, можливо, до зародження самого життя».
Звичайно, не можна виключати ймовірність того, що метеорити «заразилися» життям вже на нашій планеті, однак поки що все вказує на те, що цукор прилетів до нас з космосу. І це ще одне свідчення на користь того, що саме метеорити могли привести до зародження життя на Землі.

Було занадто пізно: Яка дієта погубила Стіва Джобса

неділя, 16 травень 2021, 7:30

"Стив Джобс родился в 1955 году, его родителями были бедные студенты — сириец Абдулфаттах Джандали и немка Джоан Шибле. Родители Джоан были против их брака, поэтому она была вынуждена отдать малыша на усыновление. Новыми родителями мальчика стала семь...

Пара повторила весільні фото, зроблені півстоліття тому - знімки з різницею в 50 років доводять, що у любові немає терміну придатності

неділя, 16 травень 2021, 6:50

"Кэролин и Келли Гай из американского города Де-Мойне (штат Айова) женаты 50 лет. В 2021 году супруги отмечают золотую свадьбу. По этому случаю пара устроила для себя и своих родных необычный сюрприз: они заказали фотосессию, решив воссоздать свадебные...