Маріупольці показали нереально гарні світлини свого міста

Житель Маріуполя показав в мережі знімки одного з районів свого міста, оповитого туманом, передають Патріоти України.
Красиві знімки 23-го мікрорайона з висоти 400-500 метрів зробив відеооператор Олександр Євмененко. Така ідея прийшла йому під час вигулу собаки, розповіло видання «Приазовский рабочий».
«Я просто з собачкою гуляю там і бачу ці тумани постійно. Просто реально встав зранку, з 9-го поверху побачив туман красивий і вирішив взяти коптер з собою на прогулянку», - розповів маріупольчанін.
За словами чоловіка, йому давно хотілося оновити «шпалери» на робочому столі комп'ютера.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...