Маріупольці сплять на підлозі, їдять баланду і розбирають завали: У мережі показали відео з фільтраційного табору на Донбасі

Російські окупанти створили фільтраційні табори, у яких утримують маріупольців: їх перетворили на стправжнє гетто, передають Патріоти України.

Чотири тижні тому загарбники держави-терористки Росії примусово вивезли з районів Гугліно, Мирний та Волонтерівка всіх чоловіків. Близько двох тисяч осіб розмістили в селах Безіменне і Козацьке, що в Новоазовському районі на півдні Донеччини. Ексклюзивне відео з середени фільтраційного табору у своєму Telegram показав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Фільтраційні табори в селі Безіменне перетворені на справжне гетто для маріупольців. Це найжахливіша історія, про яку варто розповідати всьому світу. Ми отримали всі подробиці і унікальне відео підтвердження з середини. Без перебільшень – це нова сторінка війського злочину Росії, що відбувається просто зараз", - йдеться у його повідомленні.

Чоловіків розмістили в приміщенні школи та клубу. До слова, саме табір у школі зафільмований у відео. Людям заборонено покидати територію школи без конвою російських військових. Умови утримання жахливі: люди вимушені спати на підлозі в коридорах. Вони не отримують медичну допомогу.

За словами радника мера, серед людей в школі Безімяннгому зафіксовано перший випадок туберкульозу. Як наслідок, спортивну залу школи перетворили на ізолятор. Там зачинили без медичного догляду велику кількість людей. В селі Козацьке зафіксовано перший випадок смерті чоловіка через відмову окупантів викликати швидку допомогу.

Зранку на ввечері людям дають їсти. "За відсутності будь-кого з утриманих окупанти обіцяють посилювати тортури та вдатись до розстрілу інших затриманих. Триразове харчування справжньою баландою. Як точка гігієни в місті утримання одна раковина з холодною водою на тисячі людей. Гігієна відсутня, що посилює захворюваність серед утримуваних", - розповів Андрющенко.

Зазначається, що у чоловіків відібрали паспорти та інші документи для ідентифікації. Крім того, їм не дозволили взяти з собою жодних речей. Після проведення фільтрації людям видали папірець про її проходження. Втім, він не дозволяє їм покинути територію табору. Були окремі спроб, але чоловіків затримали і побили. За словами Андрющенка, під час останньої зі строб люди намагалися прорватись до евакуаційних автобусів ООН та Червоного Хресту, які утримані бачили з вікон.

Утриманих залучають на роботу з благоустрою в Безіменному і Новоазовську. Зазначається, що буде далі з людьми - невідомо: чи використають їх як робочу силу на розборі завалів Маріуполя, чи мобілізують до армії держави-агресорки Росії.

"У понеділок, 2 травня, на вишикувані було оголошено, що чоловіки будуть брати участь в параді на 9 Травня в Маріуполі як "полонен". Для цього їх переодягнуть в форму українських солдат", - розповів він. До слова, домівки жінок, які залишились в районах Гугліно, Мирний та Волонтерівка, грабують росіяни. Крім того, на вулицю вони не виходять через страх зґвалтування.

Акт про відмову має бути складено у присутності мінімум двох свідків: Адвокатка пояснила, чи мають право вручати повістки на вулиці

п’ятниця, 27 січень 2023, 6:42

В Україні діє воєнний стан та загальна мобілізація, то ж чоловіки від 18 до 60 років можуть бути мобілізовані. Закон не передбачає обов’язковості місця вручення повістки, тому її вручити можуть будь-де. Яким має бути алгоритм дій під час вручення повіс...

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...