
Народна депутатка від фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що епідемія китайського коронавірусу – чисто маркетинговий хід для продажу захисних масок. Своєю думкою вона поділилася в ефірі ток-шоу "5х5", передають Патріоти України.
"Депутати нашої фракції розділилися. Одні вважають, що коронавірус – це дійсно загроза, а інші – що це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок. Я належу до другої категорії", – заявила парламентарка.
При цьому сама нардепка зізналася, що вже запаслася десятком спеціальних респіраторів: "Купила 10 одиниць по 150 гривень". Василевська-Смаглюк також розповіла, що ознайомилася з інтерв'ю міністерки охорони здоров'я України Зоряни Скалецької. Та стверджувала, що всім українським лікарням необхідно самостійно запастися потрібними засобами захисту на випадок появи коронавірусу в країні.
"На засіданні Кабміну ні про яку загрозу коронавірусу не йшлося. Я думаю, що українська влада, як завжди, сподівається в ситуації з коронавірусом на "а раптом пронесе", – підсумувала нардепка.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...