"Маркетинговий хід": "Слуга народу" зробила дивну заяву про коронавірус (відео)

При цьому сама нардепка зізналася, що вже запаслася десятком спеціальних респіраторів.

Ольга Василевська-Смаглюк. Фото: Кореспондент.

Народна депутатка від фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що епідемія китайського коронавірусу – чисто маркетинговий хід для продажу захисних масок. Своєю думкою вона поділилася в ефірі ток-шоу "5х5", передають Патріоти України.

"Депутати нашої фракції розділилися. Одні вважають, що коронавірус – це дійсно загроза, а інші що це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок. Я належу до другої категорії", – заявила парламентарка.

При цьому сама нардепка зізналася, що вже запаслася десятком спеціальних респіраторів: "Купила 10 одиниць по 150 гривень". Василевська-Смаглюк також розповіла, що ознайомилася з інтерв'ю міністерки охорони здоров'я України Зоряни Скалецької. Та стверджувала, що всім українським лікарням необхідно самостійно запастися потрібними засобами захисту на випадок появи коронавірусу в країні.

"На засіданні Кабміну ні про яку загрозу коронавірусу не йшлося. Я думаю, що українська влада, як завжди, сподівається в ситуації з коронавірусом на "а раптом пронесе", – підсумувала нардепка.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...