Марсохід Perseverance зняв смерть "небесного крану" (фото, відео)

Sky Crane або "небесний кран", це прилад, який спустив марсохід на поверхню Червоної планети.

У перші секунди після посадки на Марсі ровер Perseverance сфотографував клуби диму своєю задньою камерою, повідомляють Патріоти України. Це наслідки запрограмованого NASA технічного маневру: Sky Crane або "небесний кран", який спустив марсохід на поверхню Червоної планети, полетів убік і розбився, аби не пошкодити ровер.

Дим на низькоякісному фото - одному з перших, які надіслав марсохід - помітили любителі космосу, а інші ентузіасти обробили знімок. У NASA оцінили їхні зусилля і виклали фінальний варіант фото у себе в Facebook.


Знімок зробила інженерна камера оцінки загроз ровера Hazcam, яка використовується для технічних потреб і не може робити фото у високій роздільній здатності.Приголомшливо красиве відео приземлення марсохода Perseverance на поверхню Марса:


З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.

700 км без пдзарядки: Mercedes-Benz розкрив характеристики нового електромобіля мрії

понеділок, 12 квітень 2021, 23:45

Прем'єра автомобіля відбудеться в 2021 році. Як повідомляє німецький автовиробник, 333-сильна версія EQS 450+ отримає один мотор і задній привід, а 524-сильний EQS 580 4Matic оснастять двома моторами і повним приводом, передають Патріоти України. Для ...