Маск намагається переконати, що "тварини вже були хворі": Компанію Neuralink звинувачують у смерті 12 мавп

Ілон Маск, генеральний директор компанії Neuralink, заперечує звинувачення у смерті 12 мавп після імплантації пристроїв Neuralink. Маск стверджує, що жодна мавпа не померла від чіпа Starlink, і що для експериментів використовували вже хворих тварин. Це висловлювання суперечить свідченням про те, що щонайменше 10 мавп померли після імплантації пристроїв Neuralink. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Neuralink раніше заявляла, що вибирала для експериментів тварин із наявними захворюваннями або низькою якістю життя. Загалом було евтаназовано дві мавпи за планом, а шість — за рекомендацією ветеринарного персоналу.

Однак, Комітет лікарів за відповідальну медицину стверджує, що наявні докази свідчать про смерть 12 мавп після імплантації пристрою Neuralink. За словами самого Ілона Маска, експерименти над мавпами проводилися в «райських умовах».

Суперечка про безпеку експериментів на тваринах продовжує викликати розбіжності серед прихильників і опонентів таких досліджень. Одні вважають, що експерименти допомагають врятувати людські життя, інші стверджують, що це жорстоко і можна було б провести дослідження в менш шкідливий спосіб.

"Плечі боліли, коліно, пільці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 11:59

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України. "Плечі боліли трохи, коліно боліло, п...

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...