Маск презентував електроквадроцикл для двох (відео)

В перший час він буде доступний тільки в якості додаткової опції при покупці електропікапа Cybertruck.

Компанія Tesla розробила електричний квадроцикл, який буде продавати разом з електричним пікапом. Про це стало відомо 22 листопада на презентації пікапа і з Twitter Ілона Маска, передають Патріоти України.

На презентації Tesla 22 листопада основна увага була приділена електричному пікапу Cybertruck. Однак в кінці Ілон Маск розповів, що компанія також розробила електричний квадроцикл. Співробітник компанії показав його в справі, відкривши кришку вантажного майданчика пікапа з рампою і заїхавши на неї. Після цього він підключив квадроцикл із зарядним пристроєм в вантажному відсіку, продемонструвавши, що апарат можна заряджати від автомобіля після поїздки.

На презентації Маск не розповів, чи буде компанія продавати квадроцикл, або це демонстраційний прототип, який не стануть випускати серійно. Крім того, на сторінці замовлення Cybertruck немає згадок про це транспорті.

Але пізніше Маск підтвердив в Twitter, що компанія буде виробляти апарат, але в перший час він буде доступний тільки в якості додаткової опції при покупці електропікапа. "Електричний квадроцикл на двох від Tesla спочатку піде в якості опції для Cybertruck", - написав глава компанії.

Крім того, стало відомо, що квадроцикл отримав назву Cyberquad. Його основні параметри поки не оголошені.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...