Маск продовжує дивувати автомобілістів: Tesla показала ефектний дизайн своєї наступної моделі (фотофакти)

Не встиг світ оговтатись від дивовижного дизайну Cyberbunker, як кКомпанія Tesla показала ескіз нової автомоделі, зазначають Патріоти України. Про це повідомили на акаунті в китайському мобільному додатку WeChat.

Фото концепту стало частиною повідомлення про швидке відкриття проектно-дослідницького центру американського автовиробника в Китаї. У повідомленні також вказується, що компанія шукає дизайнерів для створення автомобілів "в китайському стилі", хоче "інтегрувати китайське мистецтво в орієнтовану на майбутнє Tesla".

Новий автомобіль зовні нагадує кросовер Model Y, але меншого розміру, має більш загострені форми. Також на зображенні у автомобіля відсутні дзеркала заднього виду.

Нагадаємо, Tesla відкрила завод в Китаї 7 січня. Він став першим для компанії за межами США. Шанхайський завод стане першим, на якому виготовлятиметься кросовер Model Y, розрахований в основному на китайський ринок. Компанія очікує, що продажі цієї моделі перевищать показники всіх інших автомобілів виробника разом узятих.

З архіву ПУ. "СССР стоило развалить только за то, что в нем женщина после 35-40 лет забывала о том, что она женщина", - Мирович про моду в "совку" (фото)

середа, 2 грудень 2020, 12:00

"Так, друзья, сегодня будет пост об одном знаменательном и очень интересном событии, которое произошло в 1959 году, во времена так называемой "хрущевской оттепели", - пише у своєму блозі Максим Мирович, передають Патріоти України 9 листопада 2019 року,...

Хіти тижня. Їй було всього 45 років: Померла відома російська актриса

середа, 2 грудень 2020, 11:00

Світлана Обидина зіграла в таких відомих серіалах і фільмах, як "Вулиці розбитих ліхтарів-1", "Острів", "Мажор-3", "Довлатов", "Дуелянт", "Петербург. Тільки по любові" та інші. Померла відома російська актриса Світлана Обідіна. Їй було всього 45 років....