Маска для обличчя ледь не вбила маленьку дитину - її мати була вражена

32-річна мешканка Британії Лора Арбер знайшла частини захисної маски для обличчя в нагетсах, які купила своїм дітям в магазині міста Олдершота. Про це пише Mirror, передають Патріоти України.

За словами жінки, вона знайшла частини маски для обличчя всередині як мінімум двох наггетсів. Недобре вона відчула після того, як її дочка почала задихатися.

Інцидент стався у філії McDonalds, де жінка замовила їжу для своїх дітей. Коли її діти сіли на диван і почали їсти, вона раптово усвідомила, що шестирічна Медді задихається.

"Моя маленька дочка тільки що почала задихатися, і я поклала пальці їй в рот, щоб викликати блювоту", - сказала вона.

Після вона побачила залишки маски, які були в нагетсах. Після цього у неї була розмова з менеджером філії.

Також жінка опублікувала інформацію про свою знахідку в соцмережах, щоб убезпечити інших людей.

"Що було б, якщо я вийшла б з кімнати, а моя дочка задихнулася? Вона могла б померти. Це частки секунди", - пише вона.

З архіву ПУ. Для більшості громадян СРСР це були недосяжні розкіш та дефіцит: Як виглядали перші радянські ноутбук, мобільний і мікрохвильовка (фотофакти)

четвер, 4 березень 2021, 23:55

"Ігрові приставки" "Електроніка" в СРСР почали випускати ще в 1984 році. Їхні кишенькові варіанти, можна сказати, були локалізованими копіями ігор Nintendo, випущених на початку 80-х. Примітно, що ці іграшки виготовляли щонайменше десять заводів по всь...

Відкриття змусить переписати підручники: Науковці виявили... "п'ятий шар" Землі

четвер, 4 березень 2021, 23:53

Як відомо, в даний час в підручниках по геології стверджують, що Земля має чотири шари: кору, мантію, зовнішнє ядро і внутрішнє ядро. Геологи Австралійського національного університету, вивчаючи дані Міжнародного сейсмологічного центру про хвилях, які ...