
У Запоріжжі та Мелітополі підприємці влаштували масові протести через тривалий карантин, введений після спалаху коронавірусу. Люди скаржаться, що зараз їм буквально доводиться виживати і, незважаючи на обмежувальні заходи вийшли на масові пікети або на автострайки. Відповідне відео опублікував на своїй сторінці у Facebook місцевий депутат Віталій Рябцев, передають Патріоти України.
На кадрах видно, що підприємці зупинилися колоною авто в центрі міста і одночасно почали сигналити на знак протесту. Що стосується Мелітополя, то там на мітинги вийшли працівники ринків. Вони вступали в суперечки з поліцією і скаржилися на те, що доведені до відчаю, оскільки позбавлені будь-якої фінансової підтримки. Незважаючи на затримання учасників протесту, люди не розходилися і свідомо порушували заборону на масові збори.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...