Матір могла мати стосунки з підозрюваним: Перші деталі розслідування щодо вбивства 9-річної українки в Німеччині

Німецькі слідчі нібито припускають, що до вбивства 9-річної українки Валерії у Дебельні могли бути причетні знайомі її матері, й ретельно досліджують цю версію. Про це з посиланням на свої джерела розповідає Bild, передають Патріоти України.

Ще на брифінгу поліції у середу речниця прокуратури Хемніца сказала, що слідство зосередилося на пошуку ймовірних винуватців у колі безпосередніх знайомих родини Валерії. Як дізналися Bild, слідчі досліджують версії щодо можливої причетності до вбивства двох знайомих матері дівчинки.

Один з чоловіків деякий час був у стосунках з матір’ю Валерії. Другий був знайомий з родиною і нібито був помічений у так званому сталкінгу (нав’язливих проявах уваги аж до переслідування особи).

Тим часом мешканці містечка несуть лампадки, іграшки, квіти і записки зі словами співчуття до будинку, де проживає родина Валерії.

Вражаюча цифра: У Раді розповіли, скільки чоловіків в Україні не оновили дані і підпадають під штрафи

субота, 20 липень 2024, 21:32

В Україні щонайменше 6 млн чоловіків не оновили свої дані на виконання нового закону про мобілізацію, за що підпадають під штрафи. Натомість понад 4 млн надали актуальну військово-облікову інформацію про себе, передають Патріоти України. Про це 18 липн...

Хто і навіщо закидає кросівки на лінії електропередач по всьому світу, і чому не варто їх чіпати

субота, 20 липень 2024, 21:00

У якому б куточку світу ви не опинилися, вам, ймовірно, зустрінуться кросівки, що висять на лінії електропередач. Це зовсім не рідкість у нашому світі й дослідники зазначають, що на те є маса причин, передають Патріоти України з посиланням на IFLScienc...