
В ізраїльському місті Лод чоловік убив дворічну дитину, яку везла в колясці Українка, яка репатріювалася в Ізраїль менше року тому. Про це пише newsru.co.il, передають Патріоти України.
За даними ЗМІ, інцидент стався сьогодні біля місцевого торгового комплексу. Неподалік виявилася медсестра, вона надала хлопчикові допомогу. Дитину госпіталізували в лікарню "Асаф а-Рофе" в критичному стані, проте врятувати не змогли.
Поліцейські затримали 39-річного власника магазину мобільних телефонів. Він зізнався у вбивстві, проте заявив, що скоїв його за наказом "голосів" в голові. Адвокат запевняє, що чоловік має психічний розлад і раніше намагався накласти на себе руки.
За даними телеканалу "Кан-11", українка була знайома з нападником, між ними стався конфлікт. Близько місяця тому жінка подала на нього скаргу в поліцію. Крім того, журналісти повідомляють, що доказів того, що чоловік страждає психічним розладом і намагався вчинити самогубство, немає.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...