Мати могла бути п'яною: Під Полтавою однорічна дитина загинула страшною смертю

Однорічна дитина в Полтавській області стала черговою жертвою недбалого ставлення батьків до своїх обов'язків. Малюк втопився у ванні у квартирі, де жив з матір'ю і її співмешканцем. Деталі трагедії розповіли у Генеральному управлінні Національної поліції в Полтавській області, передають Патріоти України.

Пізно ввечері в поліцію зателефонував 35-річний житель міста Кременчука і повідомив, що в одному з будинків на проспекті Свободи виявив у ванні дитину і малюк не подає ознак життя. На місце події негайно виїхали патрульні поліцейські та лікарі швидкої допомоги. Однак медики змогли лише констатувати смерть дитини в результаті утоплення.

Тіло малюка відправили на судово-медичну експертизу, щоб підтвердити причину смерті. Як повідомляють у місцевому виданні "Кременчуцька газета", мати дитини швидше за все в момент трагедії перебувала в стані алкогольного сп'яніння, а поліцію і медиків викликав її співмешканець.

"Прибулі за викликом медики намагалися реанімувати дитину, але безуспішно, пізніше була констатована смерть. Відкрито і розслідується кримінальне провадження за статтею "злісне невиконання обов'язків по нагляду за дитиною", - розповіла речник поліції Кременчука Ганна Васенко-Волювач у коментарі для видання "Сьогодні".

У поліції не спростовують інформацію про те, що мати в момент смерті дитини була п'яна. Однак, слідчі на цей момент ведуть розслідування і з'ясовують всі обставини події. Заведено кримінальне провадження за статтею 166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною. Матері дитини загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 5 років.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...