Після нападу дев’ятикласника на вчительку та однокласника у школі Києва працівники навчального закладу максимально швидко убезпечили інших дітей. Про це у коментарі Суспільному у понеділок, 12 січня, розповіла мати одного з учнів школи Оболонського району, передають Патріоти України.
«Сподобалось те, що миттєво відреагували вчителі. Дітей позачиняли в класах. Вчителі були з дітьми, тобто діти були в безпеці, і заборонили їм виходити у коридор», — розповідає Оксана.
Вона каже, що діти позитивно відгукуються про постраждалу внаслідок нападу вчительку.
Вранці 12 січня поліція Києва повідомила про напад на учня та вчительку в одній зі шкіл столиці в Оболонському районі. Зазначалося, що учень приніс у навчальний заклад ніж та поранив двох людей, після цього він намагався сховатися та завдав собі порізів рук і живота. Усіх трьох госпіталізували.
Згодом поліція повідомила, що у телефоні 14-річного учня знайшли ймовірні листування зі спецслужбами РФ.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...