
Мати бійця з Рівненської області профінансувала будівництво спортивного майданчика в селищі за гроші, виділені державою після загибелі сина. Іван Клюйко загинув у бою навесні 2022 року. Марія Пешко після загибелі сина на війні Івана Клюйка знайшла сили не тільки жити далі, а й допомагати іншим, повідомили в Дубровицькій міській раді, передають Патріоти України.
Отримавши державну компенсацію, жінка стала ініціатором будівництва та облаштування футбольного поля зі штучним покриттям на території місцевого ліцею в селі Орвяниця де ріс і навчався її син.
"Завдяки цьому майданчику місцеві учні та молодь зможуть займатися мініфутболом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою. Право першого удару мали побратими Івана, які дружили з дитинства. Сьогодні ж провели перший міні-футбольний турнір імені Івана Клюйка серед учнів ліцеїв Сарненського району. Слава українським Мамам! Вічна пам'ять і слава Героям громади!",- йдеться в повідомленні.

Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...