Мав безліч ворогів та пережив не один замах: У московському фітнес-клубі застрелили відомого кримінального авторитета (відео)

У московському фітнес-клубі «Червоні вітрила» застрелили «злодія в законі» Алі Гейдарова, відомого як Алік Рудий або Альберт Пітерський. Про це повідомляє Telegram-канал Вaza, передають Патріоти України.

При собі у жертви знайшли документи на ім'я Геннадія Петрова. Повідомляється, що Гейдарова умовно-достроково звільнили з місць позбавлення волі у зв'язку з тим, що він повністю визнав свою провину, розкаявся в скоєному і навіть вивчився на швачку.

Однак за інформацією деяких ЗМІ, до звільнення «твердо вставшего на путь исправления» Аліка Рудого могли бути причетні російські спецслужби. Вони нібито готували злодія на позицію «смотрящего» за азербайджанськими кримінальними структурами в Росії. Повідомляється, що у поліції вже є перший підозрюваний у вбивстві — це уродженець Азербайджану Талех Намік Огли Оручев.

За даними Telegram-каналу Mash, Алік Рудий в злодійському світі був відомий безстрашним характером. Виступав за «розкоронацію» інших злодіїв, чим нажив собі безліч ворогів, пережив не один замах. На момент загибелі йому було 40 років. У клуб він ходив під ім'ям Геннадій Петров. Вбивця, ймовірно, займався з ним в тому ж клубі.

"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...