Мав хронічну хворобу: Колишній посол Ірану у Ватикані помер від коронавірусу

Глава Міністерства закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріфе висловив співчуття близьким екс-посла і побажав їм терпіння.

Колишній посол Ірану в Ватикані Хаді Хосрошахі 27 лютого помер від коронавірусу COVID-2019. Про це повідомляє Інформаційне агентство Ісламської Республіки (IRNA), передають Патріоти України.

За даними IRNA, колишній посол страждав від ішемічної хвороби серця. Він був доставлений в лікарню в середу, де у нього був діагностований коронавірус. У зв’язку з його смертю, глава Міністерства закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріфе висловив співчуття близьким екс-посла і побажав їм терпіння.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, коронавірусом інфікована віце-президент Ірану у справах жінок і сім’ї Масума Ебтекар. Всього в Ірані інфіковані 245 осіб. 26 людей уже померли від цієї недуги.

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...