"Мавп не вожу": У Запоріжжі таксист відмовив у поїздці єгиптянину з дружиною

У Запоріжжі трапився скандал з таксистом компанії Bolt, який приїхав на виклик, але потім побачив українку з єгиптянином і відмовився їх везти. Крім того, він ображав потенційних пасажирів. Про це пишуть на сторінці "Це Запоріжжя" в Instagram, передають Патріоти України.

"Як повідомила жителька Запоріжжя, вона зі своїм чоловіком єгиптянином викликала таксі, але водій Дмитро по приїзду зі словами "мені руберойд не потрібен" і "мавп не вожу", поїхав", - йдеться в повідомленні.

Користувачі мережі також прокоментували цей інцидент. Люди пишуть, що яка різниця, людина ж. Він за поїздку платить гроші. Також ситуацію пов'язують з карантином. Таксисти зарозумілися і вибирають серед великої кількості замовлень "хочу - не хочу".

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...