
Правоохоронці встановили особи всіх шістьох учасників відео, де молодики начебто перекрили дорогу в столиці, а також слухали музику. Один з них раніше вже притягувався до відповідальності. Про це інформує пресслужба поліції Києва у п’ятницю, 10 січня.
"Поліція Києва встановила усіх учасників відео за участю неповнолітніх", - зазначили у повідомленні.
Як зауважуєть, нині з ними та їх батьками вже спілкуються ювенальні поліцейські.



У поліції повідомили, що один з учасників раніше вже фігурував у таких відео із використанням російської музики. Тоді його притягнули до відповідальності за ст. 436-2 ККУ. Однак, суд ухвалив рішення призначити покарання у вигляді пробаційного нагляду строком на один рік.
"Після завершення перевірки діям кожному з шести фігурантів буде надано правову оцінку", - запевнили у пресслужбі.
Раніше в мережі поширили відео, на якому група молодиків хизувалася тим, що нібито перекрила дорогу в Києві. Один із зображених на кадрах іде вулицею міста, підспівуючи "Я русский".
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...