Медреформи, кажете? У Києві чоловік помер прямо в черзі в лікарні, бо не знайшлося жодного лікаря

У четвер, 13 січня, в Києві в Центральній поліклініці Голосіївського району сталася страшна НП, 40-річний чоловік помер у черзі на прийом до лікаря. Про це написала в Facebook місцева жителька Олена Кагал, передають Патріоти України.

За попередньою інформацією, чоловікові стало погано в черзі на гастроскопію. При цьому, в лікарні, як виявилося, не знайшлося жодного лікаря, щоб надати пацієнтові першу невідкладну допомогу.

"За лікарями першої допомоги в аптеку бігли люди з черги. "Швидку" чекали 30 хвилин... Лікарі поліклініки не могли нічого зробити. Як вони говорили - просто нічим. Чоловіка не врятували. "Швидка" лише констатувала смерть", - написала обурена місцева жителька.

Відпочивав із друзями: У Варшаві шукають українського підлітка, який зник, коли пішов купатися у Віслі

понеділок, 22 червень 2026, 17:59

У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...

Було так нудно? Легендарний футболіст заснув під час перегляду матчу ЧС-2026 (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 17:47

Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...